ایلیا سلامت

            هو ۱۲۱
iliasalamat
هنوز براي تشعشع امواج دكل‌هاي مخابراتي اقدامي صورت نگرفته است.


یک استاد دانشگاه:

هنوز براي تشعشع امواج دكل‌هاي مخابراتي اقدامي صورت نگرفته است.

استاد برق و مخابرات دانشگاه فردوسي معتقد است كه هنوز براي تشعشع امواج دكل‌هاي مخابراتي اقدامي صورت نگرفته است.

دكتر مجتبي ميرصالحي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، درباره عوارض ناشي از امواج الكترومغناطيس و تاثير آن‌ها در سلامتي انسان‌ها اظهار كرد: امواج‌ الكترومغناطيس فركانس‌هاي مختلفي دارند و با توجه به شدت فركانس‌ها مي توان فعاليت امواج‌ها را ارزيابي كرد.
وي با اشاره به امواج ساطع شده از دكل‌هاي مخابراتي افزود: افرادي که برحسب كار روزانه‌ خود مجبورند در محل نزديك با دکل‌هاي مخابراتي قرار بگيرند، سلامتي خود را در درازمدت از دست مي‌دهند و با اين وجود هنوز براي تشعشع امواج دكل هاي مخابراتي اقدامي صورت نگرفته است.
 
ميرصالحي يادآور شد: در كشورهاي اروپايي و حتي در آمريكا برروي تاثير امواج الكترومغناطيس بررسي‌هايي صورت گرفته است و در بعضي از كشورها مانند ايران نيز با استانداردهاي مطابق آن‌ها كار مي‌كنند.
وي در ادامه با اشاره به آسيب‌هاي ناشي از امواج تلفن همراه گفت: زماني كه با تلفن همراه خود به مدت طولاني صحبت مي‌كنيم، تاثير آن را در درازمدت برروي مغز و اعصاب خود حس خواهيم كرد و مي‌توان گفت افرادي كه در سن كمتري قرار دارند، به دليل اين که مغز آن‌ها از لحاظ طبيعي رشد نكرده است، در معرض شديد امواج قرار مي‌گيرند.
 

مسیر شما  : ایلیا سلامت مــقالات هنوز براي تشعشع امواج دكل‌هاي مخابراتي اقدامي صورت نگرفته است.

کانال تلگرام بارداری موفق

کانال تلگرام بارداری موفق برای ورود به کانال تلگرام بارداری موفق، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

کانال تلگرام شرکت

telegram برای ورود به کانال تلگرام شرکت، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

پشتیبانی و فرم تماس