ایلیا سلامت

            هو ۱۲۱
iliasalamat
تأثير امواج مايكروويو بر روي سلامتي

تأثير امواج مايكروويو بر روي سلامتي

اين امواج مانند نور مرئي از جنس امواج الكترو مغناطيسي هستند كه فركانس بسيار بالا و طول موج بسيار كمي دارند تمام امواج راديويي، مادون قرمز، نور مرئي، موبايل، راديو، ماهواره ... از جنس امواج الكترو مغناطيسي هستند و فرق آن ها در فركانس و توان تشعشع آن هاست.

امواج مايكروويو در مسير حركت خود يا پس از برخورد با ماده انعكاس پيدا مي كنند يا عبور مي كنند و با جذب ماده مي شوند. اين امواج اگر به سطح فلزات برخورد كنند، منعكس خواهند شد، از شيشه و پلاستيك عبور مي كنند و موادي كه حاوي آب هستند مانند غذاها و بدن انسان انرژي اين امواج را جذب مي كنند.

 

مايكروفر چگونه كار مي كند؟

در مايكروفر يك وسيله به نام مگنترون وجود دارد كه اين امواج را توليد مي كند. اين امواج با فركانس 2450 مگاهرتز ايجاد مي شود و در فضاي مايكرو فر پخش مي شود و توسط ديوار فلزي آن منعكس شده و روي ماده غذايي متمركز مي شود. مولكول هاي آب درون غذا داراي دو قطب مثبت و منفي هستند و زماني كه در معرض امواج ماكروويو قرار مي گيرند، با همان فركانس امواج شروع به نوسان مي كنند و مرتباً جهت قطب مثبت و منفي آن ها جابه جا مي شود.

مولكول ها حدود ميليون ها بار در ثانيه نوسان مي كنند و در حين حركت به مولكول هاي اطراف شان برخورد مي كنند... در نتيجه به علت اصطكاك دماي ماده غذايي به سرعت بالا مي رود. بسياري از محقق ها معتقدند كه امواج ماكروويو آن قدر انرژي دارند كه بتوانند ساختار مولكول هاي غذا را تخريب كرده و موجب سرطان شوند. وقتي كه امواج مايكروويو به مولكول هاي مواد غذايي برخورد مي كنند، باعث پاره شدن و تغيير ساختار آن ها شده و ماهيت آنان را تغيير مي دهد و سپس شما اين مولكول هايي را كه مثلاً ديگر مولكول پروتئين نيستند را مي خوريد و بدن شما يك مولكول ناشناخته را دريافت كرده و بعداً تبديل به بافت هاي سرطاني در قسمت هاي مختلف بدن مي شود.

در ضمن خود امواج مايكروويو مانند امواج موبايل، آنتن هاي موبايل هم در صورت قرار گرفتن شما در «طولاني مدت» باعث پاره شدن رشته هاي "دي ان اي"DNA بدن شما مي شود و فرزندان ناقص الخلقه و .... ايجاد خواهد شد. از اين رو بهتر آن است که در هنگام بارداري از اين دستگاه استفاده نشود.

 

مسیر شما  : ایلیا سلامت مــقالات تأثير امواج مايكروويو بر روي سلامتي

کانال تلگرام بارداری موفق

کانال تلگرام بارداری موفق برای ورود به کانال تلگرام بارداری موفق، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

کانال تلگرام شرکت

telegram برای ورود به کانال تلگرام شرکت، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

پشتیبانی و فرم تماس