ایلیا سلامت

            هو ۱۲۱
iliasalamat
لباس زیر مردانه

 

 

لباس زیر مردانه نیز همچون لباس بارداری ضدامواج یکی از جدیدترین نوآوری‌ها و تکنولوژی‌ها در ترکیب الیاف پنبه، پلی‌استر و نقره می‌باشد. در ساخت این لباس به‌گونه‌ای عمل شده تا هم به‌عنوان لباس زیر ضد امواج دارای خواص دیگر ازجمله خواص ضد باکتری و ضد قارچ و ضد بو نیز باشد.

 خواص کلی : ضد امواج الکترومغناطیس – آنتی باکتریال – ضد قارچ – ضد بو – ضد عرق-راحتی پوشاک و تنفس پذیری بالا – قابلیت ارتجاعی بالا-سازگاری تماس با پوست-ضد سمیت سلولی

سایز :

E:43 سانتی‌متر
B: 22.5 سانتی‌متر
D: 49 سانتی‌متر

G: 23 سانتی‌متر

عناصر تشکیل‌دهنده پارچه ضد امواج (الیاف‌های
پنبه و نقره):

عناصر تشکیل‌دهنده پارچه:45 % نخ پنبه ، 20 % نخ پلی‌استر و 35 % نخ نقره.
الیاف پنبه از الیاف پوشانندهٔ دانهٔ گیاه پنبه (بانام علمی
Gossypium) به دست می‌آید. نقره بکار رفته در این لباس نیز محصول ذوب ریسی نقره جواهراتی است که با استفاده از فن‌آوری پیچیده‌ای تبدیل به الیاف نقره شده است. ترکیب این دو ماده طبیعی سبب بهبود عملکرد این لباس در کاربردهای ضد امواج الکترومغناطیس و ایجاد خواص ضد باکتریایی و بوزدایی آن می‌گردد.
مزایای این لباس :

1-   ضد امواج الکترومغناطیسی تا 99 درصد.
2-   آنتی  باکتریال : به کمک الیاف نقره‌ای موجود در این لباس از رشد باکتری‌ها و میکروب‌هایی که در اثر تعریق، آلودگی و یا غیره روی پوست هستند جلوگیری به‌عمل‌آمده و در صورت وجود به‌طورکلی از بین می‌روند.

3-  خاصیت ضد قارچ: الیاف نقره به دلیل توانایی در ایجاد حفره در غشای سلولی قارچ و مرگ سلولی آن پتانسیل بالایی در کاربردهای ضد قارچ دارد.

4-  خاصیت بوزدایی : ترکیبات حاوی نقره دارای خواصی هستند که مستقیماً بر مولکول‌های بو اثر گذاشته و آن‌ها را دستخوش تغییر یا به‌طورکلی حذف می‌کنند.
5-     تنظیم دمای بدن : عناصر این لباس همچون رساناهای حرارتی با ماندگاری بالا ، در تابستان به کمک گردش هوای مناسب در لباس موجب خنک شدن بدن و در زمستان با جذب گرمای محیط موجب حفظ و تنظیم دمای بدن شما خواهند شد.
6-     محافظت محیطی و استاندارد : این محصول هیچ‌گونه اثرات مخرب زیست‌محیطی که توسط استانداردهای اروپا تبیین می‌شوند را نداشته و عناصر سازنده‌ی آن از مواد و الیاف طبیعی تهیه‌شده‌اند. به همین دلیل اثرات مضری را بر روی پوست و یا محیط اطراف نخواهند داشت.
7-    سبک و راحت : طراحی این لباس به‌گونه‌ای است که جنس آن نرم و لطیف بوده و به دلیل استفاده از الیاف طبیعی هیدروفیل حس راحتی فیزیولوژیکی را به بدن هدیه می‌کنند. شما می‌توانید آن را بپوشید و در آن احساس راحتی کنید. پارچه هادی حاوی خواص ضد امواج مخرب در این پوشاک به شما در حفظ سلامتی‌تان کمک شایانی خواهند کرد. این لباس تحت نظارت استاندارد بین‌المللی
GB12014-89 تولید و تهیه می‌گردد.

8- دوام و تنفس پذیری: این پوشاک به دلیل استفاده از الیاف فلزی به‌جای تکمیل شیمیایی دارای ثبات‌های شستشویی، نوری و سایشی بالایی بوده و دوام قابل‌توجهی دارند. همچنین به دلیل استفاده از الیاف طبیعی آب‌دوست در این منسوج، تنفس پذیری بالا و حس خنکی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورند.
9-  ایمنی ، کیفیت و خاصیت ضد امواج این لباس تحت نظارت و کنترل سازمان فضایی بین‌المللی
Shenzhou انجام می‌گردد.
10-   تست های انجام‌گرفته بر روی این لباس توسط سازمان تحقیقات پزشکی مرکز تست شانگهای با اثرپذیری 30 تا 40 دسی‌بل (
dB ) انجام پذیرفته که بیشتر از 98 درصد امواج مخرب الکترومغناطیسی محیطی توسط این لباس دفع می‌شود.
11- قابلیت ارتجاعی: به دلیل استفاده از الیاف کشسان این پوشاک قابلیت ارتجاعی بالایی دارد که می‌تواند در تمام طول روز راحتی به شما ببخشد.

 

====================================

تلفن  تماس  شرکت جهت سفارش خرید  54406033-021

 لینک خرید آنلاین از سایت نانو سینا

http://nanosina.com/products/

 

 

مسیر شما  : ایلیا سلامت

کانال تلگرام بارداری موفق

کانال تلگرام بارداری موفق برای ورود به کانال تلگرام بارداری موفق، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

کانال تلگرام شرکت

telegram برای ورود به کانال تلگرام شرکت، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

پشتیبانی و فرم تماس