ایلیا سلامت

            هو ۱۲۱
iliasalamat
لباس بارداری مای شیلد

 

اطلاعات بیشتر و مشاهده گواهی های کسب شده و تمامی محصولات در سایت www.nanosina.com 

 

جهت کسب اطلاعات و سفارش از طریق تلگرام، روی لینک زیر کلیک نمایید

https://telegram.me/lebas_zedeamvaj

 

 

آموزش طرز استفاده از لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

لینک دانلود آموزش استفاده از لباس بارداری ضد امواج الکتومغناطیسلینک دانلود آموزش استفاده از لباس بارداری ضد امواج الکتومغناطیس

خواص کلی:

ضد امواج الکترومغناطیس – آنتی باکتریال – ضد قارچ – ضد بو – ضد عرق-راحتی پوشاک و تنفس پذیری بالا – قابلیت ارتجاعی بالا-سازگاری تماس با پوست-ضد سمیت


مشخصات فنی

جدول سایز بندی لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

سایز قد (سانتیمتر) دور کمر (سانتیمتر) دور سینه (سانتیمتر) لباس بارداری ضد امواج
M 70 96 94
L 78 102 100
XL 78 108 102
XXL 78 120 104

آدرس شرکت: تهران – خیابان آزادی – خیابان حبیب الله – خیابان قاسمی – خیابان صادقی – پلاک 29 – ساختمان شماره 3 پارک علم و فناوری دانشگاه شریف – طبقه دوم – واحد 4.

تلفن: 66156163 – 66059810

مدولاسیون تاثیر امواج

عناصر تشکیل‌دهنده پارچه لباس بارداری ضد امواج (الیاف‌های پنبه و نقره):

45% نخ پنبه، 20% نخ پلی‌استر و 35% نخ نقره.

الیاف پنبه از الیاف پوشانندهٔ دانهٔ گیاه پنبه (بانام علمی Gossypium) به دست می‌آید. نقره بکار رفته در این لباس نیز محصول ذوب ریسی نقره جواهراتی است که با استفاده از فن‌آوری پیچیده‌ای تبدیل به الیاف نقره شده است. ترکیب این دو ماده طبیعی سبب بهبود عملکرد این لباس در کاربردهای ضد امواج الکترومغناطیس و ایجاد خواص ضد باکتریایی و بوزدایی آن می‌گردد.

مزایای لباس بارداری ضد امواج:

 1. ضد امواج الکترومغناطیسی تا 99 درصد.
 2. آنتی باکتریال : به کمک الیاف نقره‌ای موجود در این لباس از رشد باکتری‌ها و میکروب‌هایی که در اثر تعریق، آلودگی و یا غیره روی پوست هستند جلوگیری به‌عمل‌آمده و در صورت وجود به‌طورکلی از بین می‌روند.
 3. خاصیت ضد قارچ: الیاف نقره به دلیل توانایی در ایجاد حفره در غشای سلولی قارچ و مرگ سلولی آن پتانسیل بالایی در کاربردهای ضد قارچ دارد.
 4. خاصیت بوزدایی : ترکیبات حاوی نقره دارای خواصی هستند که مستقیماً بر مولکول‌های بو اثر گذاشته و آن‌ها را دستخوش تغییر یا به‌طورکلی حذف می‌کنند.
 5. تنظیم دمای بدن : عناصر این لباس همچون رساناهای حرارتی با ماندگاری بالا ، در تابستان به کمک گردش هوای مناسب در لباس موجب خنک شدن بدن و در زمستان با جذب گرمای محیط موجب حفظ و تنظیم دمای بدن شما خواهند شد.
 6. محافظت محیطی و استاندارد : این محصول هیچ‌گونه اثرات مخرب زیست‌محیطی که توسط استانداردهای اروپا تبیین می‌شوند را نداشته و عناصر سازنده‌ی آن از مواد و الیاف طبیعی تهیه‌شده‌اند. به همین دلیل اثرات مضری را بر روی پوست و یا محیط اطراف نخواهند داشت.
 7. سبک و راحت : طراحی این لباس به‌گونه‌ای است که جنس آن نرم و لطیف بوده و به دلیل استفاده از الیاف طبیعی هیدروفیل حس راحتی فیزیولوژیکی را به بدن هدیه می‌کنند. شما می‌توانید آن را بپوشید و در آن احساس راحتی کنید. پارچه هادی حاوی خواص ضد امواج مخرب در این پوشاک به شما در حفظ سلامتی‌تان کمک شایانی خواهند کرد. این لباس تحت نظارت استاندارد بین‌المللی GB12014-89 تولید و تهیه می‌گردد.
 8. دوام و تنفس پذیری: این پوشاک به دلیل استفاده از الیاف فلزی به‌جای تکمیل شیمیایی دارای ثبات‌های شستشویی، نوری و سایشی بالایی بوده و دوام قابل‌توجهی دارند. همچنین به دلیل استفاده از الیاف طبعی آب‌دوست در این منسوج، تنفس پذیری بالا و حس خنکی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورند.
 9. ایمنی ، کیفیت و خاصیت ضد امواج این لباس تحت نظارت و کنترل سازمان فضایی بین‌المللی Shenzhou انجام می‌گردد.
 10. تست های انجام‌گرفته شده بر روی این لباس توسط سازمان تحقیقات پزشکی مرکز تست شانگهای با اثرپذیری 30 تا 40 دسی‌بل ( dB ) انجام پذیرفته که بیشتر از 98 درصد امواج مخرب الکترومغناطیسی محیطی توسط این لباس دفع می‌شود.
 11. قابلیت ارتجاعی: به دلیل استفاده از الیاف کشسان این پوشاک قابلیت ارتجاعی بالایی دارد که می‌تواند در تمام طول روز راحتی به شما ببخشد.

روش‌های تست لباس

روش های تست لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

۱- تست آزمایشگاهی 

این تست دقیق ترین تست موجود برای تایید عملکرد این نوع لباس است. بدین شکل که تکه ای از پارچه این لباس در آزمایشگاه های مخصوص اندازه گیری انرژی اتمی (مرکز ملی تست شانگ های و استاندارد GB12014) تست شده و بر اساس استاندارد های بین المللی گواهینامه های مربوط به آن صادر می‌گردد.

cert2tcert3t

۲- تست با دستگاه اندازه گیر امواج:

cert2t

همانطور که در گواهینامه های فوق مشاهده میگردد ، این پارچه ها در 6 مرحله در فرکانس های مختلف تست شده و تا میزان بالای 99 درصد از امواج مخرب را دفع میکنند.

در مواردی که دسترسی به آزمایشگاه ممکن نباشد می توان از دستگاه های اندازه گیر امواج جهت تست عملکرد این نوع لباس استفاده نمود.

تصویر A : این دستگاه در کنار یک کامپیوتر میزان امواج را 754.2mV/m نشان می دهد .

تصاویر C, B و D : پس از قرار گرفتن دستگاه درون لباس های ضد امواج با جنس متفاوت در پارچه آن ، مشاهده میشود که میزان امواج کامپیوتر به 4.0mV/m و 3.2mV/m کاهش پیدا می کند.

۳- تست این لباس به وسیله سوزاندن پارچه آن:

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید، پس از سوزاندن تکه هایی از پارچه این لباس ها ، الیاف نخی آن سوخته و الیاف فلزی ضد امواج آن باقی می ماند.

cert2t

cert3t

۴- تست رسانایی پارچه:

به دلیل استفاده از فلز در الیاف این لباس ، قابلیت رسانایی آن را نیز میتواند تست نمود.

cert2t

 

====================================

 

 

 

مسیر شما  : ایلیا سلامت

کانال تلگرام بارداری موفق

کانال تلگرام بارداری موفق برای ورود به کانال تلگرام بارداری موفق، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

کانال تلگرام شرکت

telegram برای ورود به کانال تلگرام شرکت، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

پشتیبانی و فرم تماس