ایلیا سلامت

            هو ۱۲۱
iliasalamat
پارچه ضد امواج

پارچه های ضد امواج الکترومغناطیس

 


پارچه ضد امواج مدل 121

 این پارچه یکی از جدید ترین نوآوری ها  در ترکیب رشته های الیاف سلولوزی اکالیپتوس یا پنبه و نقره می باشد در ساخت این پارچه به گونه ای عمل شده تا به عنوان پارچه ضد امواج مخصوص بارداری به همراه ترکیب رشته های اکالیپتوس یا پنبه و نقره ،  دارای خواص ضد باکتری و میکروب نیز باشد.
خواص کلی : ضد امواج – ضد الکتریسیته ساکن – بو زُدای آنتی باکتریال
شاخه محصول : نوع B قابلیت تماس مستقیم با پوست
عناصر تشکیل دهنده پارچه:حدود 60 % (7%+_تلورانس)الیاف اکالیپتوس یا پنبه و حدود 40 % (7%+_تلورانس)الیاف نقره برای سپر محافظ امواج 

رشته ها و الیاف اکالیپتوس یا پنبه از جنس طبیعی تهیه شده و نقره بکار رفته در سپر محافظتی این لباس نیز در دسته بندی نقره های جواهراتی قرار دارد. ترکیب این دو ماده طبیعی سبب بهبود عملکرد این لباس هم به عنوان لباس ضد امواج و هم باعث ایجاد خواص ضد باکتریایی و بو زُدایی آن می گردد.
مزایای این لباس :

  1. ضد امواج الکترومغناطیسی تا 55 دسیبل .
  2. آنتی باکتریال و میکروب: باکتری ها و میکروب هایی که به خصوص در اثر تعریق در بدن ایجاد می شوند توسط این پارچه به خوبی کنترل می گردند.
  3. خاصیت بو زُدایی: ترکیبات یون های نقره دارای خواصی هستند که مستقیما بر مولکول های بو اثر گذاشته و آنها را خنثی می کنند.
  4. تنظیم دمای بدن : عناصر این پارچه همچون رساناهای حرارتی با ماندگاری بالا ، در تابستان به کمک گردش هوای مناسب در لباس موجب خنک شدن بدن و در زمستان با جذب گرمای محیط موجب حفظ و تنظیم دمای بدن شما خواهند شد.
  5. ضد الکتریسیته ساکن و سرعت بخشیدن به جریان گردش خون : الیاف های نخ های طبیعی به کار رفته در این پارچه به آن خاصیت ضد الکتریسیته ساکن داده و این امر سبب آسایش و راحتی بدن و به طبع آن گردش بهتر جریان خون خواهد شد.
  6. محافظت محیطی و استاندارد : این محصول هیچ گونه اثرات مخرب زیست محیطی که توسط استاندارد های اروپا تبیین می شوند را نداشته و عناصر سازنده ی آن از مواد طبیعی تهیه شده اند.به همین دلیل اثرات مضری را بر روی پوست و یا محیط اطراف نخواهند داشت.
  7. سبک و راحت : بافت این پارچه به گونه ای است که جنس آن نرم و لطیف بوده و همانند نخ های ابریشمی ساده و راحت استشما به راحتی می توانید آن را استفاده و در آن احساس راحتی کنید.
  8. خواص ضد الکتریسیته ساکن و جلوگیری از امواج های مخرب به وسیله ی الیاف های این پارچه به شما در حفظ سلامتی تان کمک شایانی خواهند کرد. این لباس تحت نظارت استاندارد بین المللی GB12014-89 تولید و تهیه می گردد.
  9. ایمنی ، کیفیت و خاصیت ضد امواج این پارچه تحت نظارت و کنترل سازمان فضایی بین المللی Shenzhou انجام می گردد.
  10. تست های انجام گرفته شده بر روی این پارچه توسط سازمان تحقیقات پزشکی مرکز تست شانگهای با اثر پذیری 50 تا 55 دسیبل ( dB ) انجام پذیرفته که بیشتر از 98 درصد امواج مخرب الکترومغناطیسی محیطی توسط این پارچه دفع می شود.

    ضد امواج مخرب الکترومغناطیس ، ضد الکتریسیته ساکن ، ضد اشعه ماورا بنفش ، مقاوم در برابر رطوبت هوا  ، به همراه حس راحتی هنگام استفاده

.


دیگر مشخصات


photo 2014-11-10 16-47-37

قیمت: هرمتر مربع ( معادل یک متر در یک متر پارچه و یا یک متر مربع از پارچه عرض یک و نیم متری معادل خواهد بود با 70 در 150 سانتیمتر)  

اندازه پارچه:  عرض یک و نیم متر

وزن مخصوص پارچه: 165 گرم بر متر مربع

28

رنگ: خاکستری نقره ای

محدوده فرکانسی ایزوله کننده : 10 مگاهرتز تا 3 گیگا هرتز

راندمان ایزوله : 50 تا 55 دسیبل

میزان هدایت سطحی: 5 اهم بر اینچ

مواد تشکیل دهنده: الیاف نقره و پنبه یا TENCEL

 

 در مورد پارچه های TENCEL:

  tencel

تنسل (لیوسل) الیافیست ساخت شده از چوب درخت اکالیپتوس یا پنبه با استفاده از تکنولوژی نانو که به دلیل سلولزی بودن در تکمیل، بسیار به الیاف پنبه شبیه بوده و دارای سطحی به مراتب صاف تر از تمامی نخ ها می باشد. از اینرو حس نرمی خاص و درخشندگی بسیار بالایی را در پارچه ایجاد می کند.
در هنگام شستشوی پارچه تنسل، سطح صاف الیاف، مانع برجای ماندن پسماند آهک روی منسوجات شده و در نتیجه درخشندگی آن حفظ می شود. بعد از چندین بار شستشو پارچه تنسل همچنان شفاف بوده و رنگ خود و ساختار پارچه را حفظ کرده است، در حالیکه در مورد  دیگر الیاف اینچنین نبوده و بعد از قرار گرفتن در معرض فرسایش و چندین بار شستشو ساختار پارچه قابل تشخیص نخواهدبود و رنگ آن نیز بسیار تغییر می کند.
به دلیل ویژگی تکنولژی نانو در الیاف تنسل قادر است به خوبی رطوبت را انتقال دهد در الیاف تنسل کانالهایی در ساختار آن وجود دارد که می تواند به راحتی رطوبت را جذب کند و به محیط بیرون انتقال دهد و یک حالت بهینه را در انتقال رطوبت ایجاد می کند و بنابراین در آب و هوایی که تعرق بدن زیاد است رطویت بدن را به هوای آزاد انتقال می دهد و در جایی که پوست خشک است رطوبت محیط را به بدن انتقال می دهد، این نوع پارچه احساس بهتری را ایجاد کرده و درضمن به همین دلیل مانع تجمع باکتری ها در محیط مرطوب لباس می شود.

در مورد خواص نقره در الیاف پارچه :

 

ذرات یون نقره در مقیاس نانو خواص ضد عفونی‌کننده یا آنتی‌باکتریال دارند. البته، خواص ضد عفونی‌کنندگی نقره از گذشته نیز شناخته شده بود. مثلاً قرار دادن ظروف نقره‌ای بر روی جراحات زخمیان جنگ‌ها، یا نگه‌داری شیر و لبنیات در ظروف نقره‌ای از نمونه‌های خواص آنتی‌باکتریال نقره است که در زمان‌های گذشته نیز شناخته شده بود. اما کوچک شدن ذرات یون نقره موجب افزایش سطح نقره، و بنابراین افزایش واکنش‌پذیری آن می‌شود. پوشش دادن الیاف پارچه‌ها با نانوذرات نقره علاوه بر ایجاد خواض ضد الکترومغناطیسی موجب ایجاد خواص ضد عفونی‌کنندگی در پارچه‌ها می‌شود. بدین ترتیب، باکتری‌ها و قارچ‌ها امکان رشد و تکثیر نمی‌یابند. 

 

** بوهای نامطبوع را كاهش می‌دهد.

 

** پارچه ضد الكتریسیته ساكن می‌شود.

 

** البسه حاوی نانونقره ، با حفظ توازن بیولوژیكی، تعادل بین طراوت پوست و محصول را  باعث میشود.

 

نحوه شستشو:

در داخل پارچه ها الیاف ضد امواج نانویی فلری وجو دارد که امواج پس از برخورد با این زره ضد امواج منعکس می گردند به همین دلیل جهت شستشو بهتر است این موارد را جهت حفظ عمر و دوام پارچه پایان مدت بارداری رعایت فرمایید :پارچه ها قابل شستشو بوده و جهت شستشو در آب ولرم با شوینده ملایم مثل شامپو های غیر اسیدی خیسانیده و پس از شستشو آبکشی نمایید همچنین از شوینده های قوی نظیر وایتکس استفاده نگردید و بعد از آبکشی فشار داده نشود و آب آن به صورت آزاد خشک گردد همچنین از شستشو در ماشین لباسشویی و اتوی داغ پرهیز ، و از اتوی غیر تماسی بخار استفاده شود.به دلیل وجود درصد بالای  الیاف فلز نقره جهت بالا بردن راندمان خاصیت ضد امواج در پارچه ممکن در محیط های با رطوبت بالا و یا تعریق زیاد بدن ، نقره به صورت طبیعی کدر شود به همین دلیل بهتر است لباس را با آستر دوخته و یا از پارچه به عنوان نمای لباس استفاده نشود و یا می توان از این پارچه به عنوان آستر در لباس مورد نظر استفاده نمود.

.photo 2014-11-29 11-22-08photo 2014-11-29 11-22-14


 گواهی نامه های تست راندمان پارچه

test4test2

 

 test5

 935151114 714

 

 

مسیر شما  : ایلیا سلامت محصولات

کانال تلگرام بارداری موفق

کانال تلگرام بارداری موفق برای ورود به کانال تلگرام بارداری موفق، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

کانال تلگرام شرکت

telegram برای ورود به کانال تلگرام شرکت، روی آیکون تلگرام کلیک نمایید

پشتیبانی و فرم تماس